Položky 0

Autorádia

Počas mojho fungovania v oblasti auto audia, som sa naučil rozdelovať rádia na „čínske“ a značkové. Čínske ponúkajú za málo penazí bohatú výbavu, len čo sa týka zvuku a kvality to nieje to pravá orechové. Na druhej strane kvalitné značkové rádia sú ovela drahšie, ale zvuk a kvalita sú uplne inde a tieto rádia Vás vo väčšine prípadov aj prežijú. Ale čo sa týka výbavy je to strohé neponúkajú Vám v základe BT, USB pomali aj TV tuner a neviem čo ešte. Je to hlavne o kvalite a nie kvantite. Ja tieto značkové delím do 6 skupín. Základ je klasika CD, MP3, AUX, RDS a výstup na zosilňovač. Druhá skupina obsahuje navzše USB priopojenie. Tretia má BT ale nemá USB , podľa mňa to nemá zmysel, ale čo už za malý príplatok sa dostaneme do štvrtej skupiny, ktorá má USB aj BT a to je to pravé. Piata a šiesta skupina je tzv multimédia a to buď 2 DIN, alebo „vysúvačka“ tu sa jedná o finančne najnáročnejšie zariadenia obsahujúce BT a navi. Výrobcovia Už začali konať a začali vyrábať 2 DIN s odnímatelným panelom, čo by malo byť rešenie krádeží týchto zariadení. Na druhej strane výrobcovia vyrábaju „kópie“ tvaru a dizajnu sériových autorádií, samozrejme doplnených a DVD mechaniku BT, USB a všetkým čo sérií chýba. Tak isto majú aj konektory rovnake a aj uchytenie čo napomáha lahšej montáži. Toto je môj pohľad na vec….

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu