Položky 0

Do terénu s kenwoodom

 Toto auto je spojením rodinného 9 miestneho auta a  terénneho špeciálu. No ale k hudbe. Tak ako už vela ludi sa aj tento zákaznik rozhodol, že nebude telefónovať bez HF a potreboval aj nové radio, tak sme mu vybrali  Kenwood s Bluetooth HF a MP3/USB takže má všetko čo potrebuje na dlhé cesty v tažkom teréne. Predné repro su 10cm koaxi od Infinity REF4022i zadne budú časom 6×9 ovály. Tu je pár foto hlavne auta:)

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 13 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu