Položky 0
2013/03/bmw.png

BMW vs AudioTuning

Prvý krok: najjednoduchší, pokiaľ auto neobsahuje výškové repro, doplnenie systému o výškové reproduktory. Cenovo od cca 35,-Eur.

Druhý krok: výmena stredových a výškových reproduktorov vo dverách, osadenie výhybky. Viacej výrobcov /Ground Zero, uDimensiom, Gladen, Morel, ……/ už ponúka kvalitné reproduktory, ktoré zahrajú to čo sériové nezvládnu. Cenovo od 89,-Eur za koaxiálne, alebo 129,-Eur za komponentné.

Tretí krok: výmena reproduktorov ako vo dverách, tak aj pod sedadlami basové reproduktory. Reproduktory sú napájané autorádiom a je vhodné zvážiť aký systém použiť, vzhľadom na požiadavky zákazníka. Doporučujem použitie reproduktorov od overených výrobcov /Ground Zero, uDimensiom, Gladen, Morel, ……/, aby neprišlo ku sklamaniu po nainštalovaní, alebo pri potrebe reklamácií. Cenovo začínajú tieto sady cca od 249,-Eur.

Štvrtý krok: tento krok sa kombinuje s tretím. Dopojenie zosilňovača na vymenené reproduktory vo dverách a pod sedadlami za účelom lepšieho využitia potenciálu reproduktorov, ktoré to potrebujú. Možnosti je viacero, od použitia malých OEM zosilňovačov, ktoré sa napájajú priamo za rádio, až po klasické zosilňovače pri ktorých je možne lepšie distribuovať výkon dvere vs basové reproduktory pod sedadlami. Cenovo cca od 130,-Eur.

Piaty krok: doplnenie externého subwoofra do batožinového priestoru vozidla, či už slim konštrukcia, aktív alebo pasív. Záleží od požiadaviek zákazníka. Cenovo cca od 150,-Eur.

Možností je viacej, záleží len od Vás kam sa chcete posunúť.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu