Položky 0
ČIERNA SKRINKA PREDNÁ ZADNÁ KAMERA AUDI Q3

ČIERNA SKRINKA PREDNÁ ZADNÁ KAMERA AUDI Q3

ČIERNA SKRINKA PREDNÁ ZADNÁ KAMERA AUDI Q3  – Všetci dobre vieme aké je to na cestách. Veľa nezodpovedných alebo nepozorných vodičov. Stačí malá chvíľka a vaše auto sa môže zmeniť z krásneho auta na kus šrotu. O to horšie je keď neviete dokázať že na vine nie ste vy ale niekto druhý. Ako tomu predísť?

Čierna skrinka

Je alebo sú kamery v aute ktoré nahrávajú situáciu okolo vás. Jedná sa o prednú ale aj o zadnú kameru. Pomocou týchto záznamov viete dokázať kto bol na vine a čo sa vlastne stalo. Na slovensku akceptujú tieto zábery aj poisťovne a aj policajti.

A ako BONUS pokiaľ máte kvalitné kamery tak máte aj pekný záznam z výletu alebo dovolenky.

ČIERNA SKRINKA PREDNÁ ZADNÁ KAMERA AUDI Q3 Pre pocit istoty a hlavne mať  „svedka“ v prípade nehody, alebo spornej udalosti je dobre si nainštalovať „čierni skrinku“.  Existuje viacej možností buď len predná kamera, alebo ako v tomto prípade predná aj zadná kamera. Do prístrojovej dosky zabudujeme nový auto zapaľovač, na ktorý dopojíme kamery. A samozrejme nový okruh je chránení poistkou. Montáž nám trvala 6 hodín a cena bez kamier je 130eur.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu