Položky 0

Karbónové vyhrievanie sedadiel do Škody Rapid

Niekedy sa podarí kúpiť dobré auto, ktoré ale nemá všetko, čo majiteľ požaduje. Karbónové vyhrievanie sme osadili na obe predné sedadlá. Vyhrievanie pozostáva z dvoch častí, jednej na sedaciu a jednej na chrbtovú časť. Vyhrievanie má dva stupne pre regulácie teploty a funguje len pri zapnutom kľúči, takže nieje možné vybiť batériu, keď je kľúč vypnutý. Vďaka vyhrievaniu je v aute aj počas studených dní príjemnejšie a komfortnejšie.

Montáž nám trvala cca 9 h a cena práca + materiál sa podľa náročnosti pohybuje 140-170eur za jedno sedadlo, v tomto prípade 150eur /300eur za obe/.

Dnes už nieje problém dorobiť parkovačkykameru, alebo aj výhrev sedadiel ako je tomu v tomto prípade – namontujeme aj Vám, ozvite sa!

A pokiaľ vám vyhrievanie nestačí u nás vám môžme urobiť aj fólie. Či už ochranné alebo fólie na okná. Cenník a ponuku si môže pozrieť u nás na stránke Tuningfolie.sk

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu