Položky 0

HONDA CIVIC montáž autorádia PIONEER

HONDA CIVIC 8 PIONEER – Pre uľahčenie parkovania a možnosť spojenia s iPhone sme nahradili originálne autorádio v tejto Honde Civic ôsmej generácie za multimédiu Pioneer AVH Z2200BT, ktoré spĺňa všetky zákazníkove požiadavky. No a nakoľko bola možnosť dopojili sme hneď aj zadnú parkovaciu kameru, aby sa uľahčilo parkovanie na sídliskách a v problematických momentoch. Montáž nám vzhľadom na potrebu rozoberania „pol“ auta trvala 7hodín.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 13 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu