Položky 0
GROUND ZERO GZRC 200NEO-IV

Novinka u nás: GROUND ZERO GZRC 200NEO-IV

Techické parametre GROUND ZERO GZRC 200NEO-IV. Výkon 120/190W RMS/MAX, impedancia 3 Ohmy, frekvenčný rozsah 35-26.000Hz a citlivosť 89dB. Veľkosť, ako názov napovedá je 20cm u stredobasu a necelých 5cm u výškového reproduktora. V balení sa nachádza pre každý reproduktor zvlášť výhybka, čo uľahčuje montáž napríklad do Audi, kde je výškový reproduktor v prístrojovej doske / A-stĺpik.

Kde nájde svoje uplatnenie. Montovali sme ich do novej Cupra Formentor, ale, ako som spomínal aj do Audi, Škoda, VW, Porsche a všade, kde je možnosť osadiť tieto skvelé reproduktory. Ono 20cm stredobass zahrá určite viacej ako 16,5cm a,  keď už je možnosť, prečo to nevyužiť. Každopádne osobne budem tlačiť na montáž do Bi-Amping cet DSP procesor, aby sa využil potenciál, čo v nich je.

Cena. MOC cena je stanovená na 349,-eur, ale máme ich v akcií za 229,-eur, čo je podľa mňa veľmi príjemná cena.

Montáž si môžete pozrieť tu.

Kúpiť ich môžete v našom Eshope.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu