Položky 0
REPRODUKTORY TLMENIE ODHLUCNENIE DSP SUBWOOFER ZOSILNOVAC MERCEDES BENZ GLE 2015 DLS ESX STP GLADEN JBL 2576

KOMPLETKA DSP MERCEDES BENZ GLE 2015 DLS ESX STP GLADEN JBL

Na živenie reproduktorov sme zvolili 6 kanálový zosilňovač s 8 kanálovým DSP procesorom ESX, ktorý riadi ešte monoblok napojený na subwoofer. Napojený ostal aj pôvodný center, len prišlo k jeho orezaniu cez DSP. Výsledok sa nám ľúbil a hlavne vďaka DSP je individualizácia pre potreby a uši zákazníka hračkou. Montáž nám trvala 4 dni a cena tejto úpravy je 2300eur. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu