Položky 0
AWAVE AST-11TV4 SUBWOOFER DO REZERVY

Subwoofer do rezervy AWAVE AST-11TV4

Do ponuky sme doplnili nový, výkonnejší aktívny subwoofer do rezervy od AWAVE. Hlavný rozdiel je výkon 250W RMS namiesto 150W u staršej verzie. Rovnaký je priemer meniča 11“. Ľahko odpojiteľný vďaka napájaciemu konektoru, konektoru Hi a Low vstupu a tak isto aj káblové remote na ľahké doladenie hlasitosti. Obal / ozvučnica vyzerá masíve, takže vydrží nejaké to zlé zaobchádzanie. Na uchytenie je všetko potrebné v balení. Cena je 399,- Eur. Na ošahanie u nás na predajni.

Technické parametre:

Výkon RMS 250W
<1,0% celkové harmonické skreslenie
Frekvenčný rozsah 25 Hz – 200 Hz
Vysoká úroveň vstupnej citlivosti 280mV-10,8V
Nízka úroveň vstupnej citlivosti 140 mV – 5,4 V
Low pass filter 50-200 H
Zvýraznenie basov od 0 do + 12 dB
Vysoko priepustný filter 25Hz
Hodnota poistky 20A

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu