Položky 0

Záznamová kamera Škoda Karoq.

Škoda Karoq záznamová kamera Thinkware predná a zadná.

Záznamová kamera je veľmi dobrá vec v prípade nehody, alebo keď ste na krásnej ceste a chcete mať na ňu spomienku. V prípade nehody, alebo neprehľadnej situácie máte dôkaz. Aj keď nie všade je povolené ju mať. Vždy sa snažíme vyberať záznamové kamery s väčšou kapacitou pamäťovej karty /256GB/, vzhľadom na dĺžku uloženého záznamu a objemu dát pri prednej a zadnej kamere.

Predná záznamová kamera Thinkware Q800PRO

Autokamera a pokročilý asistenčný systém v ocenenom dizajnePodporuje 256GB SD kartu. Optický objektív 5,14MP obrazový snímač Sony STARVIS prináša pozoruhodne čistú kvalitu videa v 2K QHD. Kamera Vás môže varovať pred hroziacou zrážkou či opustením jazdného pruhu, alebo upozorniť na blížiace sa bezpečnostné kamery. Samozrejmosťou je Super nočný režimparkovací režim, time lapse. Pomocou Wifi Cloud (potrebný hotspot vo vozidle) je možné vzdialene príjmať upozornenia na mobil ak vozidlo opustí definovanú zónu, utrpí silný náraz, alebo sledovať vzdialene online záber autokamery. K autokamere je možné pripojiť prídavnú FullHD kameru. Rozlíšenie videa: 2K QHD (2560 x 1440), Rozlíšenie senzoru: 5,14 MP Sony STARVIS, snímková frekvencia: 30 fps, Wi-Fi, Pozorovací uhol: 140° (diagonálne)

Zadná záznamova kamera Thinkware Q800PRO REAR

Prídavná kamera Q800PRO REAR s rozlíšením FullHD, je určená pre autokameru.  Inštaluje sa do interiéru, zvyčajne na zadné sklo pre ešte lepšie posúdenie nehody. Video záznam so zvukom je ukladaný v samostatných súboroch na SD kartu hlavnej auto kamery. V parkovacom režime umožňuje detekciu pohybu a orientáciu obrazu je možné zmeniť v aplikácii pre prípad inštalácie vpred. Rozlíšenie videa: Full HD (1920 x 1080), rozlíšenie senzoru: 2,13 MP Sony STARVIS.

Kabeláž pre pevnú montáž – parkovací režim Thinkware HW CAB

Kabeláž pre pevnú inštaláciu umožňuje využívať parkovací režim autokamery tak, že kamera je pripojená aj na batériu vozidla, z ktorej je napájaná pri vypnutom zapaľovaní. HW CAB teda nevyužíva cigaretový slot v interiéri vozidla, ktorý zostane tak voľný a celá kabeláž je vo vozidle skrytá. Napätie batérie je monitorované a auto kamera je odpojená v prípade, ak by napätie kleslo pod minimálnu hranicu (nastavenie v menu auto kamery). Vlastnosti konektor: 3.5mm jack, 2 póly, dĺžka: 2.7m, 3 vodiče: červený + zapaľovanie (12/24V), čierny – kostra, žltý + batéria (12/24V).

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu