Položky 0

Zmodernizovanie VW Tiguan.

VW TIGUAN MULTIMEDIA PARKOVACIA KAMERA. Máte dobré síce staršie auto, ale vyhovuje Vám, len Vám chýbajú možnosti z modernejších novších áut. V tomto prípade chýbala parkovacia kamera a Android Auto.

Multimédia. V aute sme menili autorádio pre doplnenie týchto funkcií. Zvolili sme multimédiu Pioneer SPH DA160DAB. Napojenie samozrejme bez poškodenia kabeláže. Použitá kabeláž ovládanie na volante pre zachovanie možnosti ovládania na volante pre väčšiu bezpečnosť počas jazdy. Táto Multimédia ma veľa funkcií a možností a hlavne CarPlay a AndroidAuto. Samozrejmosťou je USB, AUX, AM, FM, BT, BT audio a možnosť dopojiť parkovaciu kameru pre ľahšie a bezpečnejšie parkovanie.

OEM parkovacia kamera. Parkovacia kamera je presná pre dané vozidlo a je osadený v madle otvárania piatych dverí.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od reproduktorov. V tomto prípade 6h.

Koľko takáto úprava stojí? Cenovo sa hýbeme cca 740eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 12 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu