Položky 0

Ako nakkupovať 🙂

 Na napojenie na sériové rádio použijeme od Dietz HI/LO prevodník. Všetko pekne dopasujeme na pôvodné miesta, aby nič nerušilo krásu interiéru a doladíme. Poučime zákazníka orozohraní reprákov a subíku, odovzdáme záručné listy a doklad o zaplatení a už sa môže zakazník tešiť s kvalitnej hudby za cca 800eur aj s montážou.Pár foto pre inšpiráciu.

 

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu