Položky 0

Bassová Bomba!

si , že určite postačí. Privalený je aj Bass Remote takže si môžete ovládať hlasitosť subwoofra priamo od volantu a nemusíte behať do kufra. Kúpit si ho môžete u nás v Ivanke pri Dunaji Cena je viac ako putava a sice 229,-Eur. Pre tých čo si to nechcú robiť sami, a nechaju to na nás je cena 279,- Eur aj s káblovým setom, montážou a banánikmi pre lahšie odpájanie v prípade potreby.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

2 + 12 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu