Položky 0
Sample Image

Séria XPRO od SAL

Ich skutočnou zbraňou sú dva, plnohodnotné magnety! Keďže základným princípom fungovania reproduktorov je magnetické pole, dvojitý magnetický priestor má za výsledok výrazne dynamickejší, citlivejší a hlbší zvuk. Pochrómované konektory majú pružinové upnutie a sú vhodné pre bezpečné uchytenie reprokáblov s väčším prierezom. Pružinové-štipcové riešenie zabezpečí, že ani v trasúcom aute sa neuvoľnia úchytné body káblov, čím sa kontaktné chyby vylúčia. 25 a 30 cm basové reproduktory sú dostupné (i) v basreflexovej bedni. Konštrukcia je mimoriadne stabilná, pri jeho navrhovaní dbali na to, aby nerezonovali. Bedne sa vybavili dvojitým MDF panelom, reproduktor a basreflexový nátrubok sa vzorne zapustili. Posledne spomenutý pochádza z najnáročnejšej série, je vybavený zvonka i zvnútra s jemne zaokrúhleným okrajom; ktoré znižuje – pri iných boxoch niekedy už rušiaci – hluk spôsobený prúdením vzduchu. Ich zvuk je mimoriadne dobrý, príjemný, dlhodobo počúvateľný a dostatočne hlboký.

 

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu