Položky 0
Sample Image

Nové subwoofery TORNADO od SAL

Majitelia áut, ktorí očakávajú mimoriadnu dynamiku, ale nechcú obetovať celý batožinový priestor pre kvalitnejší zvuk, môžu nájsť dobré riešenie, ak si zvolia malý uzavretý reprobox. Tam kde problém s priestorom odpadá a prioritou je basový výkon charakteru „zemetrasenia“ sú prostriedkom realizovania týchto požiadaviek veľké basreflexové bedne. Náročné plánovanie dobre odzrkadľuje aj to, že okraje basreflexových nátrubkov sú jemne zaokrúhlené a to nie iba zvonka, ale aj vo vnútri boxu, čo vo veľkej miere prispieva k zlepšeniu zvuku prostredníctvom uľahčenia prúdeniu vzduchu.

 

 

 

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu