Položky 0

Slim basák od JBL v AudioTuningu na teste

Tento basový reproduktor ma aj jednú veľkú výhodu a zároveň aj nevýhodu. Výhoda je montážna hĺbka 5cm čo je super, nakoľko pri basákoch s veľkou montážnou hĺbkou musí byť aj ozvučnica hlboká. To v tomto prípade nehrozí. Samozrejme nevýhoda je že nejaký tlakery nebudú uspokojený. Ale to v prípade tejto kategórie basových reproduktorov nevadí, ide o kvalitu hlavne. No a tej je tu požehnane. Dalšou výhodou je aj impedancia dvoj cievkového basáku. Buď 2x2Ohmy, alebo 2x4Ohmy stači si len vybrať čo viacej vyhovuje. Ja osobne preferujem 1x4Ohmy. Po napočúvaní v BR ozvučnici a vyrobení uzavretej, vymením bedne a budem testovať v uzavrenke. Zatiaľ som spokojny.

 

001002

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu