Položky 0

SPL Show Subwoofery: Generátory akustického tlaku

SX 250D, SX 300D, SX 380D so zaťažiteľnosťou až 2400 W, 3200 W, 4000 W sú subwoofre, ktoré su dostupné v troch rôznych veľkostiach a popri tom si dokážu zachovať typický tlak a kvalitu zvuku.
Dvojcievkové prevedenie s impedanciou 2 + 2 ohmy, duálny spider, rýchle a kvalitné vetranie a tri veľké magnety, to sú všetko vlastnosti, ktoré robia nespochybyteľne tieto subwoofre ako skvelých kandidátov na SPL súťaže. Znesú najextrémnejšie podmienky pri zachovaní mocných, pevných a najnižších frekvencií.

     Kombináciou spätne vetraných spiderov, inovatívnym ventilačným systémom, ktorý vytvára stĺp vzduchu priamo v cievke, poskytujú tieto subwoofre perfektnú schopnosť získať a využiť maximum od zosilňovača s výkyvom membrány mimo bežných hraníc.

     Toto sú najnovšie "SPL Show" subwoofre od talianskeho koncernu Elletromedia. Pozrite si nižšie podrobné špecifikácie jednotlivých produktov.

Hertz SX 300D

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 13 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu