Položky 0
GZCS 10SUB-ACT SUBWOOFER DO REZERVY

GZCS 10SUB-ACT SUBWOOFER DO REZERVY

GZCS 10SUB-ACT SUBWOOFER DO REZERVY – Pasívnu verziu /bez zosilňovača/ sme už vyskúšali a teraz sme sa rozhodli pre aktívnu verziu. V uzavretom boxe je osadený 25cm reproduktor. Výrobca udáva výkon 160/300W RMS/MAX. Low pass filter je možné nastaviť v rozsahu 30-120Hz a rozmery sú priemer 62x44x12cm . Malo by to vojsť skoro všade namiesto rezervy.  Samozrejme je možne umiestnenie aj inde, kde bude na to miesto. Cena je stanovená na 299eur a jediná vec čo v balení nie je a mohlo by to tam byť je káblové ovládanie.

GZCS 10SUB-ACT SUBWOOFER DO REZERVY

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.

 

odakaz na výrobcu GROUND ZERO

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 2 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu