0

Novinka u nás Pioneer TS-A2000LB

NOVINKA U NÁS SUBWOOFER PIONEER TS-A2000LB.  Do ponuky som zaradil nový subwoofer od Pioneer-u. Jedná sa o 20cm SLIM basový reproduktor osadený v uzavretej ozvučnici.

Výkon ma subwoofer 250/700W RMS/MAX, frekvenčný rozsah 25-1400Hz, citlivosť 84dB a impedanciu 2Ohmy. Keď RMS výkon bude pravdivo udávaný, tak si myslím, že bude stačiť na dokreslenie spodných frekvencií, ku kvalitným komponentným reproduktorom osadených v dobre vytlmených a odhlučnených dverách.  Vďaka impedancií 2 ohmy bude stačiť aj „lacnejší“ zosilňovač stabilný na 2 Ohmy.

Jeho hlavnou výhodou sú rozmery 350x130x250mm. Pod sedadlo to asi nebude, ale do kufra, alebo za sedadlo sa bude dať ľahko osadiť aj vďaka montážnemu príslušenstvu v balení.

Jeho MOC cena je 189eur. Neviem či je to veľa, alebo málo, ale keď to beriem z pohľadu, kúpim basák a dám spraviť ozvučnicu je cena v poriadku. Celé riešenie sa mi páči, už len aby nesklamal pri skúšaní.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 5 =

Z nášho blogu