Položky 0

Novinka v ponuke SINUS LIVE SL-A4100D

Do našej ponuky som zaradil malý 4 kanál od Sinus Live. Jedná sa o digitál malých rozmerov  4,5 x 12,7 x 23,7 cm. Výkon má však dostatočný 4×80/120W 4/2Ohm RMS. Samozrejme veľmi dôležité je aby zosilňovač mal HI Input a automatické spínanie. Vzhľadom na malé rozmery je možné osadiť pod tapacír, pod sedadlo, do podlahy kufra … Výkon na väčšinu repro bohate stačí. No a naj údaj je cena a ta je v tomto prípade 135eur. Samozrejme sa budeme snažiť ho mať stále skladom.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu