Položky 0
2010/11/andrejove_loga_audiotuning-novinka.jpg

Čo pre Vás pripravujeme nového???

Pripravujeme nové AudioTuning subwoofre. Na ceste máme ozvučnicu na JBL W 12 GTI MKII, a pripravujeme v blízkej dobe aj ozvučnicu AudioTuning na JBL GTO1202D, ktorý budeme ponúkať v sete so SAL XPRO 4000 v cene cca 200e, takže je sa na čo tešiť. Samozrejem myslime aj na tých čo majú menšie možnosťi a pre nich máme momentálne v ponuke uzavretý box s JBL a zosilňovač SAL WRX2090 za 149e, ale pracujeme na novom boxe s bassreflexom v obdobnej cene. Takže sa máte na čo tešiť a šetriť….

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu