0

Parkovacia kamera VW Touran

VW TOURAN PARKOVACIA KAMERA .  S väčším autom  je ťažšie parkovať a aj skúsením vodičom sa zíde pomoc. V tomto prípade sme namontovali parkovaciu kameru so zobrazením na OEM rádio.

Parkovacia kamera Vám poskytne lepší pohľad na priestor za vozidlom. Zobrazenie je vďaka interface možné aj na LCD originálneho autorádia. Po zaradení spiatočky sa automaticky prepne obraz do parkovacieho režimu a zobrazí sa obraz z parkovacej kamery.  Samozrejme bolo potrebne nakódovať parkovaciu kameru.

Parkovacia kamera je osadená v madle otvárania dverí a tak nieje potreba vŕtať, alebo rezať do karosérie vozidla. Je viacej možností parkovacích kamier na konkrétne auta a keď nieje OEM kamera máme v ponuke aj UNI kamery. Kamery majú samozrejme ochranu proti poveternostným vplyvom IP67 a snímací senzor HD SONY CCD 1/3“.

Koľko to trvá? Daná montáž trvala 5 hodín. Už máme svoje postupy a vieme čo, kde a ako.

Koľko to stojí? Všetko záleží od typu auta a použitého prevodníka a kamery. V tomto prípade 270eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 2 =

Z nášho blogu