Položky 0

Prémiová Rada od JBL

  Ako odmena Vás určite neminie kvalitný zvuk pri počúvaní všetkých žánrov. Ja som niekedy počúval iba Tuc Tuc ale čím je hudba, teda komponenty, kvalitnejšie začinam počúvať všetko až po vážnu a orchestre. Je to silný zážitok keď počúvate hudbu a je to tam všetko ako má byť. Každý jeden nástroj, tón no všetko. Niekedy ani neviete či Vám za jazdy niečo odpadlo, alebo to bolo v pesničke. Vrelo odporúčam tieto reprá, nakolko keď porovnáte cena/zvuk/výkon stoja zato.

 

 

 Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image  Sample Image Sample Image Sample Image

 Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu