Položky 0

VW TOUAREG EVOTEC tlmenie odhlucnenie dvere DYNAUDIO

Tento Touareg má osadený audio systém Dynaudio a problém bol rezonancie dverí. Rozhodli sme sa dvere vytlmiť a odhlučniť. Vonkajší a vnútorný plech sme vytlmili tlmiacim materiálom EVOTEC 2,4 a na tapacír sme aplikovali EVOTEC 2,0. Tým pádom máme vyriešené rezonovanie/stŕpanie dverí. Na zlepšenie komfortu počas jazdy sme dvere odhlučnili. Na vonkajší plech sme nalepili EVOTEC Neoprene N6 a na tapacír sme vrátili po vytlmení sériové odhlučnenie. Rozdiel je v komforte a samozrejme aj zvuk DYNAUDIA je samozrejme lepší.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu