Položky 0

Ford Mondeo MK4 montáž autorádia Pioneer AVH-G220BT

Výmena rádia je pomerne jednoduchá záležitosť. Teda pokiaľ máte všetko potrebné a viete ako na to. V tomto prípade sa zákazník rozhodol, že svoje pôvodné rádio chce nahradiť niečím lepším. Pioneer je značka, ktorú poznajú asi všetci a my ju máme veľmi radi. Ich rádia sú kvalitné, cenovo dostupné a ľahko ovládateľné. Pioneer AVH-G220BT je perfektná voľba pre každého.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu