0

Ozvučenie Mercedes Benz C

MERCEDES BENZ C VÝŠKOVÉ A BASOVÉ REPRODUKTORY. V tomto aute sme doplnili výškové reproduktory, basové reproduktory a zosilňovač.

Výškové reproduktory. V tomto vozidle bol základný audio systém a okrem jedného basového reproduktora pod nohami sa v aute nachádzajú ešte štyri 10cm stredové reproduktory vo dverách. Výškové reproduktory v ňom nie sú od výroby, ale aspoň je predpríprava v  predných dverách. Osadili sme OEM výškové reproduktory STEG BZ25 s výkonom 60W RMS, frekvenčným rozsahom 1500-22.000hz a citlivosťou 91dB. Dizajn reproduktora je presný na Plug & Play výmenu a je samozrejme pribalená výhybka.

Basové reproduktory pod nohy vodiča a spolujazdca majú priemer 20cm a nahrádzajú od výroby osadený jeden 18cm. Basové reproduktory STEG BYW80L/R majú výkon 50/200W, citlivosť 90dB, rozsah 55-1500Hz a impedanciu 2,2Ohmu. Sú presne vyrobené na umiestnenie do Mercedesu na pôvodné umiestnenie takže neprichádza k poškodeniu / úprave vozidla.

Zosilňovač sme použili na prianie zákazníka na basové reproduktory. Jedná sa o monoblok eXcursion SXA 1K s výkonom 100/175/250W 4/2/1Ohm. Zosilňovač má dostatočný výkon a korekcie na nastavenie zvuku.  Tak isto je vhodný na pripojenie k originálnemu autorádiu vďaka Hi InputAuto On.

Koľko trvá takáto montáž? V tomto prípade montáž trvala jeden pracovný deň.

Koľko takáto úprava stojí? V tomto prípade stála montáž + materiál 840eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 6 =

Z nášho blogu