Položky 0

Karbónové vyhrievanie sedadla Opel Insignia.

Opel Insignia KARBÓNOVÉ VYHRIEVANIE SEDADIEL.

Ak sa Vám podarí kúpiť dobré auto z druhej ruky a nemá výbavu ako si želáte, vždy je možné čo to dorobiť. Napríklad karbónové vyhrievanie sedadiel, parkovacie senzory, parkovacia kamera, alebo audio.

Karbónové vyhrievanie sedadiel.

V tomto prípade sme do sedadla vodiča a spolujazdca osadili karbónové vyhrievanie. Sedadlá musia ísť samozrejme von z auta a treba ich odčaluniť, aby bolo možné osadiť vyhrievacie teleso na sedaciu aj na chrbtovú časť. Výhrev má svoj termostat a my si vždy spravíme vlastnú elektro inštaláciu s dostatočne hrubými káblami a samozrejme istenú poistkami. Dopojenie na poistkovú skrinku samozrejme bez poškodenia.

Ako to funguje?

Karbónový výhrev ma dve alebo tri polohy teploty, vždy radíme v zime pustiť na silnejší stupeň a pri pocite tepla, prepnúť na prvý /najnižší/ stupeň. Prvý stupeň zaručí príjemné teplo.

Koľko trvá takáto montáž?

Odpoveď je závislá od typu auta, typu sedadiel a čalúnenia   V tomto prípade 8 hodín.

Koľko takáto úprava stojí?

V závistlosti od typu auta a čalunenie je cena cca 180-300eur za jedno sedadlo. V tomto prípade 190eur za jedno sedadlo.

Opel Insignia KARBÓNOVÉ VYHRIEVANIE SEDADIEL.

odkazy Keetec

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu